דף הבית

ברוכים הבאים לאתר של מתרגמת מקצועית ועצמאית דריה זולוטינה!

שירותי תרגום מקצועי לכל סוגי המסמכים במחירים משתלמים!

שלום, שמי דריה ואני מתרגמת מקצועית של שפות רוסית, אוקראינית, אנגלית וגרמנית, דוברת רוסית, אוקראינית ואנגלית עם ניסיון במתן שירותי תרגום בארץ ובחו”ל משנת 2007, חברה באגודת המתרגמים בישראל (ITA), אגודת המתרגמים בצפון קליפורניה (NCTA) ואגודת המתרגמים המקצועיים הבינלאומית (IAPTI).

אני גרה בחיפה משנת 2012, יש לי תואר אוניברסיטאי ביחסים בינלאומיים ובלשנות, קיבלתי השכלה נוספת בתחום הקוסמטיקה הרפואית בארץ (2017-2019). התחומים העיקריים שאני עובדת איתם הם תרגום משפטי, תרגום מסמכים פרטיים, תרגום רפואי, תרגום מסמכים טכניים ותחומים נוספים. אני מתחייבת שתקבלו תרגום איכותי ומקצועי בלוח זמנים עם שירות אישי ומחירים סבירים.

כמו כן אם צריך תרגום בין שפות אירופיות ואסייתיות אחרות, אשמח לעזור בפתרון הבעיה. אני משתפת פעולה עם מתרגמים מקצועים ועצמאים, שמתרגמים לשפות האם שלהם. איכות גבוהה, מקצועיות וניסיון רב שנים בתרגומים בתחומים שונים – זה במה שאני והצוות שלי דבוקים בעת מתן שירותי תרגום שלנו.

בנוסף לתרגומים, אני גם מספקת שירותי קופירייטר. אם אתם מעוניינים בתוכן איכותי וייחודי לאתר שלכם, אני תמיד אשמח להכין אותו עבורכם. אני תמיד ניגשת באחריות ובאופן פרטני לכל פרויקט, והייחודיות של המאמרים שכתבתי היא לפחות 93%. אתם יכולים להזמין את שירותי קופירייטר ברוסית,אנגלית ואוקראינית. דוגמאות לפרויקטים המוצלחים שלי ניתן למצוא בתיק העבודות.

בין הלקוחות שלי ישנם עסקים מסחריים, חברות פרטיות, משרדי עורכי דין ונוטריונים, בתי חולים ומרפאות, חברות נסיעות, מלונות, סוכנויות ממשלתיות, סוכנויות תרגום ולקוחות פרטיים בארץ ובעולם.

ניתן לפנות עליי עם כל שאלה שמעניינת אתכם לגבי השירותים שלי ולבצע הזמנה לתרגום,באחד הדרכים המוצגות באתר.

שמירה על סודיות מוחלטת מובטחת.

 

 

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex